Call nowBook now
תיקון אופניים חשמליים
5 (100%) 5 votes

תיקון אופניים חשמליים בתל אביב – שירות אמין, מקצועי ושווה לכל כיס

לרשות לקוחות איבייק דיפו שירות מקצועי וזמין בכל נקודת מכירה. כחברה המחויבת למוצריה אנו מחזיקים במלאי את חלקי החילוף הדרושים לצורך טיפולי אופניים חשמליים, תיקון אופניים חשמליים ושירות שוטף. כל החלקים הינם חלקים מקוריים כפי שמותקנים על האופניים החשמליים שרכשתם.

תיקון אופניים חשמליות תל אביב

תיקון אופניים חשמליים, שירות וטיפולים

מרכזי השירות שלנו מטפלים ומשרתים את לקוחות איבייק דיפו מאז 2012 במקצועיות ניכרת. השרות המוענק ללקוחותינו הינו בכפוף למפורט בפרק האחריות המופיע באתר. אנו מבצעים תיקון אופניים חשמליים בהתאם למפרט האחריות הנמסר ללקוח בעת מעמד הרכישה. השירות כמובן תקף לכל אחד מדגמי האופניים החשמליים שלנו.

במהלך תקופת האחריות, במידה ויבוצעו תיקונים הקשורים להחלפת חלקים כתוצאה מכשל ייצור, לא יחויבו לקוחות החברה בעבור החלקים והעבודה.
במידה והתיקונים המבוצעים אינם במסגרת האחריות, יחויבו לקוחות החברה על פי מחירון החלקים המפורסם באתר ועל בסיס שעות עבודה, כמקובל במרכזי שירות מקצועיים בתחום הרכב והתחבורה.

במהלך 30 ימים מיום הרכישה תעניק איבייק דיפו ללקוח אפשרות לקבלת טיפול נוסף לתיאום חלקי האופניים לנוחות ובטיחות הרוכבים. הטיפול כולל כיוון בלמים, הילוכים, כידון, כיסא או חלקים הנמסרים ללקוח בעת רכישת האופניים. לאחר מכן שומרת לעצמה איבייק דיפו את הזכות לחייב את הלקוח בעבור התאמות אלו ע"פ טבלת מחיר השרות כפי שמפורסמת במרכזי שרות החברה מעת לעת.

בעת הגעתכם למרכזי השירות של איבייק דיפו יש להביא את תעודת האחריות או כרטיס השירות שניתן לכם בעת הרכישה, המעידים כי האופניים נמצאים בתקופת האחריות. לקוחות שלא יציגו תעודת אחריות או כרטיס שירות בתוקף בעת הבאת האופניים לשירות יחויבו בעלות הכוללת של החלפים והעבודה.

אנו באיבייק דיפו מאמינים בשקיפות מלאה ולפיכך אנו מפרסמים את מחירון חלקי החילוף של דגמי האופניים החשמליים שלנו. המחירים המופיעים תקפים למחירון דצמבר 2013 וכוללים מע"מ כחוק. מחירון תיקון אופניים חשמליים ומחיר החלקים עלול להשתנות מעת לעת.

יבואן בלעדי של דגמי אופניים חשמליים

מדוע כדאי לרכוש אופניים חשמליים ולבצע את התיקונים באיבייק?

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החינמית:

"חנות OUTLET או חנות מפעל הינה חנות פיזית או אינטרנטית שבה יצרנים או יבואנים מוכרים את המלאי שלהם ישירות לציבור, ובכך מוציאים את המתווכים שבאמצע."

אנו מייבאים אופניים חשמליים מאז 2012, EBIKE DEPOT LTD.  אנו ידועים במכירת אופניים חשמליים באיכות גבוהה ובמחיר מצוין, עם חבילת אביזרים מלאה המגיעה עם כל האופניים החשמליים שנמכרים בחנות.

כמיזם ישראלי-אמריקאי משותף, אנו תמיד מכוונים לספק ללקוח הישראלי חוויית קניה אמריקאית. איכות מעולה במחירים נגישים וחוויית שירות מצוינת. זוהי הדרישה האמריקאית, וזה מה שהבאנו אתנו לישראל.

EBIKE DEPOT היו הראשונים לאמץ את רעיון חבילת האביזרים המלאה שנכללת עם כל אופניים חשמליים שנמכרים אצלנו. קנו אופניים חשמליים, וחבילת מתנה תיכלל ללא עלות נוספת. שלמו עבור האופניים החשמליים בלבד – אין צורך לבזבז עוד שקל נוסף.

 

חנות OUTLET לאופניים חשמליים הראשונה בישראל. ישירות מהיבואן – אליכם, הלקוחות.

במקום להשקיע בחנות עצומה, מפוארת ויקרה, הקמנו חנות חדשה במרכז תל אביב, בה תוכלו למצוא אופניים חשמליים באיכות מיטבית, מאובזרים במלואם, ובמחירים הטובים ביותר בישראל. יש לנו רק מיקום אחד בישראל, אבל זה שווה את הנסיעה – גם אם אתם באים ממטולה או מאילת. מחלקת השירות הגדולה שלנו נמצאת כמה מטרים בודדים מהחנות עצמה, ומספקת שירות תיקון אופניים חשמליות ברמה הגבוהה בישראל. בנוסף ישנו מתחם שירות תיקונים מהיר בתוך החנות. כמו כן ישנה חניה זמינה בקרבת החנות.

 

המחיר הטוב ביותר עבור אופניים חשמליים איכותיים, בכל יום.

אנו תמיד מפרסמים את המחירים הטובים ביותר והנמוכים ביותר שלנו באינטרנט. בלי משחקי ניחושים ומיקוחים. כל לקוח מקבל את אותו מחיר נמוך, בכל פעם. באיבייק לא תצטרכו להתמקח על המחיר, ואז לתהות האם קיבלתם את העסקה הטובה ביותר שיכלתם עבור האופניים החשמליים שלכם, או האם מישהו אחר יודע להתמקח טוב יותר וזכה למחיר נמוך יותר. בלי הבטחות אנשי-מכירות בסגנון "אל תדאג, יהיה בסדר". אצלנו, ההפתעה הטובה ביותר היא זו שאין הפתעות. איכות מצוינת במחיר נגיש ואחריות מעולה.

לצפייה במחירון חלקי חילוף לחצו כאן

לצפייה במחירון של תיקון אופניים חשמליים וטיפולים לחצו כאן

הזמנת שירות:

על מנת הקל עליכם ולא לגרום לעיכובים אנו ממליצים להתקשר אלינו טרם הגעתכם לצורך קביעת תור לשירות. לנוחותכם ימי ושעות השירות מפורטים בקישור הבא.

דעתכם חשובה לנו
על מנת שנוכל לשפר את השירות המוענק ונשמח אם תוכלו לשלו אלינו משוב בתום הטיפול.

© Copyright 2018 Website creation : Webaviv
אקסטרה קידום אתרים