Call nowBook now
טיולי אופניים חשמליים בישראל (מסלולים נבחרים)
5 (100%) 3 votes

  • אוקטובר

    31

    2017
  • 1476
  • 0
טיולי אופניים חשמליים בישראל (מסלולים נבחרים)
טיולי אופניים חשמליים בישראל (מסלולים נבחרים)
5 (100%) 3 votes

ההנאות של טיולי אופניים כעת הפכו נגישים יותר לאנשים בעלי רמות כושר וניסיון שונות הודות לזמינותם הגדלה של אופניים חשמליים. אופניים חשמליות נותנות בעצם לרכיבה יד – או למעשה, דחיפה – כשמדובר בעלייה על גבעות או בעמידה בקצב של החברים המהירים יותר. המנועים הקטנים, שכמעט נסתרים לחלוטין, גורמים למרחקים גדולים להרגיש ברי השגה.

אופניים חשמליים מעולים עבור

זוגות

לרוב, זוגות יעדיפו לרכב יחד, אך רמות יכולת שונות הרבה פעמים מפריעות לכך. במצבים אלו, אחד מבני הזוג עשוי לעקוב אחר מסלול הרכיבה היומי של הטיול, בעוד שהאחר נוסע ברכב התמיכה או בתחבורה ציבורית. לפעמים, בן\בת הזוג שפחות בכושר (או שפחות מעוניין) ינסה לרכב לצד בן\בת הזוג הנלהב\ת, אך לבסוף יאט או ירכב בסוף הקבוצה – לא כל כך כיף בשביל אף אחד.

מטיילי אופניים לא מנוסים

לפעמים תיירי אופניים לעתיד נתקלים בהתחלה בחרדה על יכולתם לעמוד בקצב של שאר הקבוצה. אך הביטחון שאופניים חשמליים מקנים עשוי לעזור לאנשים רבים לצאת מאזור הנוחות שלהם, כי הם יודעים שעם אופניים אלו, אף אחד לא יצטרך לחכות להם. זה אומר שהם לא יצטרכו לדאוג בקשר לרכיבה איטית מדי, ויוכלו ליהנות מהנופים והמראות לאורך המסלול.

משפחות מרובות-דורות

משפחות מרובות-דורות בחופשה נתקלות באותם האתגרים – הילדים או הסבים לא בהכרח יכולים לדווש באותה מהירות או את אותו מרחק כמו שאר המשפחה. אופניים חשמליים מציעים פתרון שמאפשר לכולם להשתתף תוך כדי שמירה על רמה מהנה של פעילות

כל אחד!

גם רוכבים להוטים או תיירי אופניים מנוסים יכולים ליהנות מן היתרונות של אופניים חשמליים. העזרה הנוספת בעליות היא תמיד מועילה – במיוחד לקראת סופו של יום רכיבה ארוך!

דגמי אופניים חשמליים של איבייק

מסלולים מומלצים לטיולי אופניים חשמליים בישראל

רכיבה הינה פעילות פנאי מאוד פופולרית בישראל. בבקרים בסופי שבוע, הכבישים בכל הארץ מלאים ברכבים עם מתלים לאופניים, בעוד הרוכבים נוסעים במשך שעות כדי להגיע למסלולים האהובים עליהם ולמפגשים קבוצתיים עבור הרכיבה השבועית שלהם.

טיולים עם אופניים חשמליים בנגב

במדבר הנגב, המכסה יותר ממחצית שטחה של ישראל והנמצא בחלקה הדרומי של המדינה, מאמצים אדירים נעשים כדי ליצור מסלולי רכיבה נגישים לרוכבים בכל הרמות, המאמצים מביאים הצלחה. מסלולי רכיבה הינם כעת נגישים מאוד באזור, עם תשתיות תמיכה נהדרות, ומציעים דרך מעולה לסייר באזור.

טיולים עם אופניים בצפון הארץ

יער ביריה הצטרף ל"צי" של הקרן הקיימת לישראל ומספק את הנופים הכי יפים של הצפון. ניתן לשלב רכיבת נפח עם טיפוס בדאבלים יחד עם זרימה בירידות. מתאים לכל רמת רכיבה. מה שכן יעזור זה קצת כושר גופני כי ישנן כמה עליות  🙂 לצפייה >>

טיולים עם אופניים חשמליים בתל אביב

בתל אביב, רכיבה הפכה לאמצעי תחבורה נפוץ בתוך העיר. בנוסף לרכיבה על הכביש, פארק הירקון, הריאה הירוקה של תל אביב, מציעה מסלולים סלולים נהדרים, ואזור מישור החוף בקרבת תל אביב הינו מלא בתל-אביבים שרוכבים החוצה מן העיר הגדולה אל הטבע. ישנם סיורי אופניים פעמיים בשבוע בתל אביב, ואלו מציעים דרך מעולה לראות את העיר מבפנים.

טיולים עם אופניים בירושלים

למרות שירושלים לא נראית כאפשרות טובה בתור עיר לרכיבה על אופניים, אך ככל שנפתחים יותר ויותר שבילי אופניים בעיר, כך עולה הפופולריות של הרכיבה בעיר. עם רחובות צרים בחלקים הישנים יותר של העיר, אופניים חשמליות מאפשרות לכם לנסוע במקומות שבהם רכבים לא יכולים. סיורי אופניים סדירים הינם פופולריים בקרב מבקרים בעיר, ורכיבות הלילה הן מדהימות. להלן מסלול מומלץ לרוחב המדינה – מתל אביב לירושלים >>

טיולים עם אופניים במישור החוף

מישור החוף הוא ככול הנראה האזור הפופולרי ביותר לרכיבה על אופניים בישראל, כתוצאה מנגישותו לרוב האוכלוסייה, בשל היותו במרכז הארץ. עם מאות מסלולי רכיבה באורכים שונים, העוברים דרך אזורים כפריים, יערות ופארקים, ישראלים יוצאים בסופי השבוע לסייר בטבע הנפלא שנמצא ממש בפאתי ביתם.
אופניים חשמליים בגליל
רכיבות בגליל מציעים חוויה 'אירופאית' יותר בהשוואה לשאר המדינה, עם נוף המאופיין בעמקים, גבעות ומעברי הרים, אשר מספקים מגוון רחב של מסלולים לרוכבים בכל הרמות.

מוגש מטעם – eBikeDepot – electric bicycle

אולי יעניין אתכם גם: אופניים חשמליות קלות

© Copyright 2018 Website creation : Webaviv
אקסטרה קידום אתרים