בדיקת סוללה מתקדמת לאופניים חשמליים
אופניים חשמליים בדיקת סוללה
בדיקת סוללה אופניים חשמליות
בדיקת סוללה עבור אופניים חשמליים איך עושים זאת

האם הסוללה שלי עדיין בסדר? למה זה נראה כאילו היא לא מפיקה את אותה מידת כוח, או לא מספיקה לאותו מרחק, עבור כל טעינה כמו שהיה כשקניתי את האופניים? מה מצב האחריות על הסוללה שלי?.

הסוללה היא ללא עוררין החלק חשוב ביותר באופניים חשמליים. זהו גם כן החלק היקר ביותר. בעוד שזה יחסית קל להבחין בבעיות מכאניות שדורשות טיפול באופניים החשמליים שלכם, הסוללה היא תעלומה עבור מרבית האנשים.

בדיקת סוללה אופניים חשמליים כיצד לבצע

כל אלו הן שאלות שאיתן יצטרך להתמודד כל מי שמחזיק באופניים חשמליים.

מחיר הבדיקה: 85₪ + מע"מ

 דוח בדיקה מלא על המצב הנוכחי של הסוללה שלכם. הדוח יכלול:

-אנרגיה (Wh) – דירוג\מדידה % תוצאת בדיקה
-תכולה (Ah) – דירוג\מדידה % תוצאת בדיקה
-התנגדות (mOhm) – דירוג\מדידה % תוצאת בדיקה
-מתח סוף טעינה (V) – דירוג\מדידה % תוצאת בדיקה
-תוצאות בדיקת מטען

בדיקת סוללה לאופניים חשמליים הינה בדיקה אובייקטיבית ואוניברסלית

משך הבדיקה הוא לרוב כ-10 שעות, וברוב המקרים תקבלו את הסוללה שלכם חזרה עם תוצאות הבדיקה המודפסות תוך שני ימי עסקים.
יש באפשרותנו לבדוק את רוב דגמי הסוללות. אנחנו לא מספקים שירותי תיקון סוללה. אנו מספקים מידע טכני המציג את המצב המדויק של סוללת האופניים החשמליים שלכם.
לקבלת שירות מהיר וטוב ככל האפשר, וכדי להימנע מעיכובים, אנא הזמינו מראש את הבדיקה עבור הסוללה של אופניים החשמליים שלכם.

איבייק דיפו
המסגר 62, תל-אביב
03-688-4411
10:00-16:00 ימים א'-ה'

בדיקת סוללה לאופניים חשמליים

סוללות לאופניים חשמליות מאפשרות טווח תנועה ארוך ומהיר יותר לרוכבים ביחס לאופניים רגילות. במידה והאופניים החשמליים שלכם הם כלי התחבורה העיקרי שאתם משתמשים בו, אם אתם נוסעים לעבודה, ללימודים או אפילו יוצאים לטיולים בטבע, מומלץ לרכוש סוללה חזקה, איכותית ועמידה ולא פחות חשוב בטיחותית לשימוש. מומלץ לבדוק את הסוללה טרם הרכישה, פרטים כגון תאריך ייצור הסוללה, היצרן, סוג המתח והקיבולת של הסוללה יכולים להשפיע באופן ישיר על בטיחות בזמן הנסיעה באופניים. כשאתם רוכשים סוללה לאופניים החשמליות שלכם מומלץ לבדוק האם יש אחריות על הסוללה ולמשך כמה זמן היא ניתנת.

כדי להגדיל את טווח המרחק באופניים החשמליות שלכם עליכם לרכוש סוללה עם מתח גבוה, הסוללות הנמכרות כיום מגיעות עם רמות מתח משתנות כגון 24, 36 ו- 48 וולט. גם למשקל רוכב האופניים, סוג האופניים החשמליים ותקינות המערכת החשמלית יכולים להשפיע על טווח המרחק. קיבולת הסוללה ניתנת למדידה על ידי כמות האנרגיה שהיא מסוגלת לאגור בתוכה. חשוב לדעת שקיבולת הסוללה יורדת עם הזמן. כדי למדוד את קיבולת הסוללה צריך למדוד את זמן הטעינה שלה עד שהיא מתמלאת.

 

מדוע עליכם לבדוק את תקינות הסוללה?

נמליץ לכם לבצע בדיקת סוללה לאופניים חשמליים. תקינות הסוללה של האופניים החשמליות היא חשובה במיוחד, בלי סוללה תקינה לא תוכלו לנסוע על האופניים שלכם. תוכלו לבצע בדיקה ראשונית של הסוללה לאופניים חשמליות בעצמכם על ידי טעינתה, השלב השני הוא לבדוק שהמערכת החשמלית לא מתחממת יתר על המידה, זה יכול להעיד על צריכה אנרגיה מרובה שמתבססת על חום וזה אומר שיש כאן תקלה אפשרית. גם אם רכשתם סוללות איכותיות, עליכם לקחת בחשבון את האפשרות שתצטרכו להחליף אותה לאחר תקופה מסוימת, כמובן שזה תלוי במידת השימוש שלכם באופניים החשמליים, כדאי לתחזק את הסוללה ולשמור על אורך חיים כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן וכסף על רכישה של סוללה חדשה.

 

טיפים לתחזוקה נכונה של הסוללה:

 

טעינת הסוללה

נמליץ לכם לטעון את הסוללה במלואה טרם השימוש הראשון שלכם באופניים החשמליות. מומלץ להתחיל כל נסיעה באופניים כאשר הסוללה מלאה לחלוטין ולא להגיע למצב של התרוקנות הסוללה עד הסוף, זה יכול להזיק לתקינותה. במידה ומצב זה התרחש לא מומלץ להשאיר את הסוללה ריקה, עליכם לטעון אותה בהקדם האפשרי. טעינת יתר עלולה להזיק לסוללה, כדאי לטעון את הסוללה עד שהיא מתמלאת אך לא מעבר לכך. לאחר כל רכיבה מומלץ להעביר את מתג הסוללה למצב כבוי.

 

רכישה של סוללה ומטען מקוריים

חשוב מאד לקנות מטען מקורי לסוללה שלכם, מטענים שאינם מתאימים לסוללה יכולים לגרום לה נזק. חשוב לקנות סוללה מקורית שמותאמת לאופניים החשמליות שלכם.

 

שמירה על טמפרטורה נכונה

לא מומלץ שהסוללה תהיה חשופה לחום או לקור קיצוניים, חשיפה לחום יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך. הטמפרטורה המומלצת לתחזוקת הסוללה היא טמפרטורת החדר, בין 22-25 מעלות צלזיוס. בנוסף לכך כדאי לבדוק שהסוללה לא נפגעה מקורוזיה, לחות או מים שעלולים לגרום לה נזק.

 

אחסון הסוללה

מומלץ לאחסן את הסוללה במקום קריר ויבש, כמובן כדאי שהסוללה לא תהיה חשופה לאור השמש. לגבי מצב הסוללה בזמן אחסונה, אין צורך לרקן אותה עד הסוף ומצד שני לא כדאי לאחסן אותה כשהיא מוטענת במלואה כי זה עלול לקצר את אורך החיים שלה.

אנחנו נשמח לבצע עבורכם בדיקת סוללה לאופניים החשמליות שלכם. כדי שתדעו בדיוק מה מצב הסוללה, האם נדרש שדרוג או תיקון, את הבדיקה תוכלו לבצע במרכז השירות שלנו במחיר מפתיע במיוחד.

© Copyright 2018 Website creation : Webaviv
אקסטרה קידום אתרים