• ספטמבר

    12

    2017
  • 2509
  • 0
אופניים חשמליים בכל מקום, בכל זמן

אופניים חשמליים בגודל מלא הינם בעלי כוח רב, אך הם עשויים להיות גם גדולים יותר ופחות פרקטיים ממה שרבים היו רוצים שהם יהיו. אופניים חשמליים קטנים הינם מתקפלים לרוב, ועקב כך מאוד פרקטיים, אך הם הרבה פעמים זה מלווה בעוצמה חלשה יותר וחוסר באבזור. עד עכשיו, הייתם חייבים להתפשר ולוותר על האבזור שרציתם. כפי שקורה במקרים רבים, פשרה זו הינה הכרחית, אבל היא מותירה אחריה הרגשה מרירה.

וכעת הגיעו דגמי אופניים חשמליים חדשים שמציעים את מיטב השילוב של פרקטיות, מבנה מתקפל בקלות, גודל קטן, ועוצמה רבה יותר מזו שמציעים מרבית האופניים בגודל מלא.

אופניים חשמליות NanoStar X1-48

אופני ה-NanoStar X1-48 החדשים הגיעו ישראל

מדובר באופניים בגודל 16” שמתקפלים בקלות ובתנועת יד אחת תוך פחות מ-5 שניות. אפילו בהיותם מקופלים, אין צורך לשאת אותם, וניתן לגלגל את האופניים על גלגליהן גם כשהם מקופלים. בשונה מאופניים חשמליים קטנים אחרים, ה-X1-48 מגיעים עם כוח רב, כשהם מצוידים בסוללת PANASONIC 48V 14.5Ah שגוברת אפילו על סוללות שלרוב מורכבות על אופניים בגודל מלא. עם זוג מעצורי דיסק מבית TEKTRO, וצמיגים עבים ברוחב 2.125”, אין עוד צורך להתפשר על אבזור. אם אתם מחפשים אופניים חשמליות מתקפלות ופרקטיות,אשר יחד עם זאת מציעים את מלוא הכוח והאבזור כמו אופניים בגודל מלא, אז החיפוש שלכם הושלם.

ה-X1-48 הם באמת אופניים שניתן להשתמש בהם בכל מקום, בכל זמן. עם טווח נסיעה של כ-60* ק"מ בטעינה בודדת, הם גם כן קלים לקיפול, ויכנסו אפילו ברכב הקטן ביותר שיש. מאוד פרקטיים להעלאה על רכבות, אוטובוסים, ואפילו ניתנים לאחסון מתחת למיטה, או כל מרחב אחסון דחוק אחר.

אופני ה-Х1-48 מיובאים לישראל באופן בלעדי ע"י EBIKE DEPOT. לפרטים נוספים אודות אופניים חשמליות NanoStar X1-48

או אפילו יותר טוב – בקרו בחנות שלנו בתל אביב, ברחוב המסגר 62, וקחו את ה-X1-48 לנסיעת מבחן. אתם תאהבו את זה.

*אומדן טווח הנסיעה מבוסס על שימוש במצב PAS, ניצול עוצמה בינוני. טווח הנסיעה עשוי להשתנות ולהיות מושפע ממשקל הרוכב, תנאי הדרך, רוח, עומס משקל, וגורמים נוספים אחרים.

אולי יעניין אתכם גם: אופניים חשמליים קלים 

פוסטים אחרונים
צרו איתנו קשר

שם *

טלפון

דוא"ל

© Copyright 2018 Website creation : Webaviv
אקסטרה קידום אתרים