כל דגמי האופניים המוצעים למכירה באיבייק דיפו עברו הליך אישור תקינה מלא לייבוא ושיווק במכון התקנים ועומדים בכל הדרישות של התקנים EN15195 ות"י 14775.

כחברה המחויבת לחוק ולתקינה הבינלאומית והישראלית, לא נציע לכם אופניים חשמליים אשר עלולים לסכן אתכם כרוכבים או לגרום לכם להישאר לא מכוסים מבחינה ביטוחית* בעת צרה.

אנו באיבייק דיפו עושים הכל על מנת להבטיח כי המוצר שרכשתם עומד בכל הדרישות החוקיות והבטיחותיות, המאפשרות לכם רכיבה בטוחה ורגועה וללא הפתעות.

כלקוחות עליכם לדעת מספר עובדות החיוניות לרכיבה בטוחה טרם רכישת אופניים חשמליים:

1. אופניים חשמליים המונעים בעזרת מצערת "גז יד" – מצערת המורכבת על הידית – אינם מאושרים על ידי משרד התחבורה הישראלי להפצה ומכירה ואינם מאושרים על ידי תקן אירופאי EN15194.

2. הרוכב על אופניים חשמליים, או כל כלי רכב חשמלי אחר, המונע בעזרת מצערת "גז יד" ולא על ידי מערכת  הנעת הפדאלים (PAS-PEDAL ASSIST SYSTEM), אינו מבוטח על ידי אף חברת ביטוח ולא על ידי ביטוח נפגעי תאונות דרכים של המדינה (אבנר).

3. היה ורוכב האופניים החשמליים המונעים בעזרת מצערת "גז יד" הופך מעורב בתאונה, בין אם כפוגע ובין אם כנפגע, יחולו עליו באופן אישי כל החבויות בגין תביעות צד ג' או עלות הטיפול בפגיעתו שלו עצמו.

4. לנוחותכם, מצורפת החלטה של מדינת ישראל בעניין ביטוח נזקים לרוכבי אופניים וקורקינטים לא תקניים, כפי שפורסמה בתאריך 06.06.2012 בעיתון מעריב עסקים.
רכישת אופניים חשמליים הנה החלטה שהחייבת לכלול את מרב השיקולים הנכונים הקשורים ל:

איכות, שרות, אמינות, בטיחות ומחיר.

בדקו, השוו, החליטו

* רוכב אופניים חשמליים העומדות בדרישות החוק רשאי לבטח עצמו כנגד נזקי תאונה, כצד ג' ו/או באופן אישי.

© Copyright 2018 Website creation : Webaviv