שירות, טיפול ,תיקוני אופניים חשמליים

לרשות לקוחות איבייק דיפו שירות מקצועי וזמין בכל נקודת מכירה. כחברה המחויבת למוצריה אנו מחזיקים במלאי את חלקי החילוף הדרושים לצורך טיפול ותיקון האופניים החשמליים שלנו. כל החלקים הינם חלקים מקוריים כפי שמותקנים על האופניים החשמליים שרכשתם.

שירות, טיפול , תיקוני אופניים חשמליים

מרכזי השירות שלנו מטפלים ומשרתים אך ורק את לקוחות החברה, השרות המוענק ללקוחותינו הינו בכפוף למפורט בפרק האחריות המופיע באתר ובהתאם למפרט האחריות הנמסר ללקוח בעת מעמד הרכישה של כל אחד מדגמי האופניים החשמליים שלנו.

במהלך תקופת האחריות, במידה ויבוצעו תיקונים הקשורים להחלפת חלקים כתוצאה מכשל ייצור, לא יחויבו לקוחות החברה בעבור החלקים והעבודה.
במידה והתיקונים המבוצעים אינם במסגרת האחריות, יחויבו לקוחות החברה על פי מחירון החלקים המפורסם באתר ועל בסיס שעות עבודה, כמקובל במרכזי שירות מקצועיים בתחום הרכב והתחבורה.

במהלך 30 ימים מיום הרכישה תעניק איבייק דיפו ללקוח אפשרות לקבלת טיפול נוסף לתיאום חלקי האופניים לנוחות ובטיחות הרוכבים. הטיפול כולל כיוון בלמים, הילוכים, כידון, כיסא או חלקים הנמסרים ללקוח בעת רכישת האופניים. לאחר מכן שומרת לעצמה איבייק דיפו את הזכות לחייב את הלקוח בעבור התאמות אלו ע"פ טבלת מחיר השרות כפי שמפורסמת במרכזי שרות החברה מעת לעת.

בעת הגעתכם למרכזי השירות של איבייק דיפו יש להביא את תעודת האחריות או כרטיס השירות שניתן לכם בעת הרכישה, המעידים כי האופניים נמצאים בתקופת האחריות. לקוחות שלא יציגו תעודת אחריות או כרטיס שירות בתוקף בעת הבאת האופניים לשירות יחויבו בעלות הכוללת של החלפים והעבודה.

אנו באיבייק דיפו מאמינים בשקיפות מלאה ולפיכך אנו מפרסמים את מחירון חלקי החילוף של דגמי האופניים החשמליים שלנו. המחירים המופיעים תקפים למחירון דצמבר 2013 וכוללים מע"מ כחוק. מחירון החלקים עלול להשתנות מעת לעת.

הזמנת שירות: על מנת הקל עליכם ולא לגרום לעיכובים אנו ממליצים להתקשר אלינו טרם הגעתכם לצורך קביעת תור לשירות. לנוחותכם ימי ושעות השירות מפורטים בקישור הבא.

דעתכם חשובה לנו
על מנת שנוכל לשפר את השירות המוענק ונשמח אם תוכלו לשלו אלינו משוב בתום הטיפול. את המשוב ניתן למלא בקישור הזה ולשלוח אותו מיידית אלינו.