אודות חנות אופניים חשמליים אייביק דיפו

אודות איבייק דיפו חנות אופניים חשמליים תל אביב

הדרך שלנו באיבייק דיפו -
או הדרך שבה לקוח חכם יעדיף לבחור תמיד באופניים חשמליים מבית
איבייק דיפו …

תמורה גבוהה למחיר - איכות ללא פשרות

כל דגמי האופניים החשמליים שלנו באיבייק דיפו מתוכננים ומיוצרים על מנת להעניק את התמורה הגבוהה ביותר לאיכות, לביצועים ולמחיר. כל אחד מדגמי איבייק דיפו בנוי מרכיבים איכותיים ומאובזר בציוד תואם, על מנת לספק את השילוב הנכון לאופניים חשמליים האמורים לשרת אתכם שנים רבות ובמחיר נכון ומתאים.

שילוב זה מבטיח לכם תמורה איכותית מאד לכספכם ואיכות ללא פשרות.

מחיר מעולה - כל הזמן

כל דגמי האופניים החשמליים שלנו באיבייק דיפו נושאים תג מחיר קבוע ואינם נמכרים בהנחות ובמבצעים*, כל לקוח מקבל את המחיר הטוב ביותר והנמוך ביותר. אינכם זקוקים לפרוטקציות או להכיר מישהו שמכיר מישהו וכן אינכם צריכים להיות החבר הטוב ביותר של הבעלים או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו מבטיחים כי לעולם לא תרגישו כי שילמתם מחיר גבוה מלקוח אחר, ששילם 30% פחות מהמחיר שאותו נתבקשתם לשלם עבור הדגם שבחרתם.

המדיניות שלנו היא שתמיד תקבלו את המחיר הטוב ביותר, הדגמים שלנו נמכרים במחיר בהם הם נמכרים בארה"ב. התוצאה: אתם נהנים מכל העולמות.

אולם תצוגה יפהפה

במרכז תל אביב, ברחוב המסגר 62, תמצאו את אולם התצוגה הייחודי בו נמכרים דגמי איבייק דיפו. אולם התצוגה אינו דומה לרב חנויות האופניים החשמליים המוכרות לכם, המטרה שלנו להעניק ללקוחותינו את התחושה והאווירה בדומה למקובל באולמות התצוגה של רכבי יוקרה.

מעמדי התצוגה המושקעים הניצבים ליד כל דגם יעניקו לכם את כל המידע הנדרש אודותיו ואת מחירו. הנכם מוזמנים להגיע ולהתרשם מאולם התצוגה שלנו בכל עת.

בעת ביקורכם נשמח להציע לכם אספרסו משובח ולהסביר לכם את כל הניתן אודות האופניים החשמליים החדשים שלכם, באווירה נינוחה ורגועה.

אולם תצוגה זה המאפשר לנו להעניק לכם שרות מעולה, בין אם הגעתם לצורך התעניינות בלבד ובין אם באתם לצורך רכישה. לאלה הרוכשים דרך אתר האינטרנט, אנו מצטערים כי לא תקבלו אספרסו במהלך הרכישה המקוונת - אבל אתם מוזמנים להיכנס אלינו בכל עת ונשמח לפצות אתכם.

מחכים לכם בחנות אופניים חשמליים תל אביב

  • Awardהדגמים המתקדמים ביותר
  • Awardהמחירים הטובים ביותר
  • Awardמפרט האחריות המקיף ביותר
  • Awardחבילת אבזור מלאה בכל רכישת אופניים חשמליים

 

 

לאחר שבחרתם איזה מדגמי איבייק דיפו יענה על צרכיכם ודרישותיכם, דעו כי המחיר כולל את כל האביזרים הנחוצים להנאה מושלמת מהרכיבה באופניים החשמליים החדשים שלכם.

נציגי המכירות שלנו לעולם לא יעיקו עליכם ויציעו לכם ציוד נוסף, תוך שיכנוע תקיף שאתם חייבים את זה. איבייק דיפו אינה מוכרת אביזרים!

אנו שמחים להעניק לכם חבילת אביזרים עם כל רכישה של אחד מדגמי האופניים שלנו הכוללת:

>> חיבור USB לטעינה ישירה מסוללת האופניים.
>> קסדת בטיחות לרכיבה.
>> מנעול U פלדה עבה וחזק במיוחד לקשירת האופניים.
>> משאבת אוויר לניפוח הצמיגים.
>> תיק או סל לתלייה על האופניים לנשיאת חפציכם האישיים או את הקניות שלכם.
>> מנשא מוגן מים לטלפון הנייד שלכם, המורכב על ידית הכידון.
>> חומר למניעת תקרים - Joe's No Flat.

חבילת אביזרים זו שוות ערך ל-750 ש"ח, שבדרך כלל הייתם משלמים בחנויות אחרות לאחר שרכשתם את האופניים. אצלנו חבילה זו כלולה במחיר האופניים.

מפרט אחריות

Warranty